Ostatní tipy

Zdraví

Nový zajímavý web o alternativní medicíně. Základní charakteristika hlavních medicínských proudů (čínská, tibetská, japonská nebo indická medicína), hlavní léčebné postupy, klady a zápory. Web je tvořen objektivně a nestranní ani alternativní medicíně ani klasickému západnímu lékařství.

Vybavení domácností

Chladicí technika Liebherr - kombinované lednice, vestavné lednice a mrazáky i volně stojící spotřebiče.

Auto-moto

Pro dovoz nejen stavebních materiálů můžete použít naší dopravu, vlastní dodávku či nákladní auto nebo pro Moravu si můžete zařídit auto přes firmu AC půjčovna - pronájem nákladních vozidel Brno

Pro majitele a zájemce o korejské vozy se určitě vyplatí registraci na severu korejskevozy.cz, který jim přinese řadu slev a výhod v oblasti pojištění, náhradních dílů apod.

Zaměstnání

Pokud ve firmě Komíny Vorel hledáme nové zaměstnance, jsme si vědomi toho, že je pro nás výhodné využít služeb agentury práce hned z několika důvodů. Hlavním důvodem je velká úspora našeho času. Nemusíme totiž trávit dlouhé hodiny pohovory s uchazeči o zaměstnání, kteří se většinou pro nabízenou pozici vůbec nehodí. V pracovní agentuře sami vyberou uchazeče o práci podle životopisů, následně si je pozvou na pohovor, a pokud splňují naše požadavky, pošlou je teprve k nám. Na nás je pak pouze vybrat toho nejlepšího uchazeče o práci z několika málo lidí, u kterých předem víme, že splňují naše hlavní požadavky.

Cestování

Kdo rád cestuje po světě nebo i po Čechách, určitě rád využije něco z nabídky e-shopu cestovnipotreby. Koupit tu můžete krásné batohy nebo profesionálně provedené a české stany.

Pro nejmenší

A nakonec něco pro vaše děti. E-shop pro děti Cartoonland.cz nabízí vše od čepic po penály nejen s Disney tématikou.

Ostatní

Doporučit můžeme i tiskárnu Tisknu.cz, zaměřující se na ofsetový tisk. Pokud máte rádi umění, můžete navštívit Galerii Kotelna, která se zaměřuje na mladé talenty.
Po delší pouze byla znovuotevřena legendární kobyliská kulturní scéna - restaurace Na Vlachovce. Nyní nabízí kromě tradiční dechové hudby i například swingovou tančírnu.